SMS taxă parcare

SMS taxă parcare golește conturile șoferilor din România

Publicat la 16/08/2026
Timp de citire: 6 min

Un SMS taxă parcare a ajuns în ultimele săptămâni în telefoanele a mii de șoferi din România, cu un mesaj care pare oficial: o presupusă restanță la plata parcării, cu amenințarea unor penalități suplimentare dacă nu achiți imediat. Nu e o notificare reală de la primărie sau de la vreun operator de parcare – e o formă de phishing prin SMS, cunoscută și ca „smishing”, concepută să te panicheze și să te facă să introduci datele cardului pe un site fals.

Cum funcționează exact escrocheria cu SMS taxă parcare

Mesajul imită o notificare oficială despre „plăți restante” la un cont de parcare, apoi promite că poți evita penalitățile suplimentare dacă achiți rapid – asta creează un fals sentiment de urgență și credibilitate. Textul amenință cu taxe suplimentare de cel puțin 200 de lei, dobânzi și costuri de recuperare, uneori chiar cu impact asupra istoricului de credit al persoanei vizate.

Un SMS taxă parcare de acest tip conține întotdeauna un link către o pagină controlată de infractori, construită să imite vizual platformele reale de parcare sau serviciile comunale din oraș. La deschiderea linkului, victima vede un formular care cere nume complet, telefon, adresă, numărul cardului, data expirării și codul de securitate de pe spate – iar în unele cazuri, infractorii încearcă să obțină și codul unic primit prin SMS de la bancă, pentru a confirma o plată frauduloasă în timp real.

De ce e periculos un SMS taxă parcare mai ales acum

Escrocheria exploatează un obicei foarte răspândit: mulți șoferi din orașele mari plătesc parcarea exact așa, printr-un SMS scurt sau un link primit pe telefon, pentru că e rapid și nu necesită o aplicație separată. Diferența dintre un mesaj real, de la operatorul de parcare cu care ai un abonament, și unul fals, controlat de infractori, poate fi greu de sesizat la prima vedere – mai ales dacă tocmai ai parcat și te grăbești.

Domeniul folosit în link conține de regulă cuvintele „parcare” sau „plată”, dar nu aparține niciunei instituții reale – de multe ori se termină în extensii neobișnuite pentru România. Un SMS taxă parcare autentic, de la un operator local, nu îți va cere niciodată codul PIN al cardului sau codul de pe spate direct printr-o pagină web deschisă dintr-un mesaj text.

Legătura cu escrocheriile prin cod QR din parcări

Aceeași tehnică apare și sub o altă formă, tot mai des semnalată în ultimele luni: coduri QR false lipite direct pe stâlpii sau automatele de parcare din câteva sectoare ale Capitalei. Șoferul scanează codul crezând că plătește legitim locul de parcare, dar ajunge tot pe o pagină falsă, aproape identică cu cea reală, unde introduce datele cardului direct în mâinile infractorilor.

Ambele metode – SMS taxă parcare și codul QR fals – au același scop final: să obțină datele complete ale cardului bancar într-un moment în care victima nu are timp sau chef să verifice atent adresa din bara de căutare a browserului.

Ce recomandă DNSC șoferilor care primesc un SMS taxă parcare

Directoratul Național de Securitate Cibernetică (DNSC) recomandă câteva măsuri simple, dar eficiente: nu deschide linkurile primite prin SMS, indiferent cât de urgent pare mesajul. Verifică manual, direct din browser, site-ul oficial al primăriei sau al operatorului de parcare cu care ai efectiv un contract, fără să folosești linkul din mesaj. Dacă ai suspiciuni, poți raporta incidentul la numărul unic 1911, dedicat exact acestui tip de sesizări.

Dacă ai introdus deja datele cardului pe o astfel de pagină falsă, contactează imediat banca pentru blocarea cardului și emiterea unuia nou – majoritatea băncilor din România permit blocarea instant din aplicația de mobile banking, fără să fie nevoie de o vizită la sucursală.

Cum recunoști rapid un SMS taxă parcare fals

Câteva semne simple de recunoscut înainte să apeși pe orice link: termenul-limită e mereu extrem de scurt, de ordinul orelor; suma cerută e rotundă și pusă în legătură cu o penalizare exagerată; adresa din link nu se termină niciodată în domeniul oficial al primăriei sau al aplicației de parcare pe care o folosești în mod normal; iar mesajul insistă să introduci datele cardului direct pe pagina respectivă, nu printr-o aplicație descărcată din magazinul oficial.

Un alt indiciu util: numărul de telefon de la care vine mesajul. Notificările oficiale de plată vin, de regulă, de la un număr scurt cunoscut, folosit constant de operatorul local de parcare, nu de la un număr mobil obișnuit sau de la unul internațional cu prefix neobișnuit pentru România. Dacă ai dubii, cel mai simplu test e să deschizi manual aplicația sau site-ul operatorului de parcare pe care îl folosești de obicei, fără să atingi linkul din SMS, și să verifici acolo dacă ai vreo restanță reală.

Ce pierd, de fapt, victimele unui SMS taxă parcare

Nu e vorba doar de suma mică pretinsă inițial, de 200 de lei sau mai puțin. Odată ce infractorii au datele complete ale cardului – numărul, data expirării și codul de securitate – pot încerca plăți repetate, la comercianți diferiți, uneori în valută, până când banca sau titularul contului observă mișcarea și blochează cardul. În cazurile mai grave, în care victima a introdus și codul unic primit prin SMS de la bancă, infractorii pot autoriza direct o plată sau un transfer, fără ca sistemul băncii să ceară o confirmare suplimentară.

De aceea, viteza de reacție contează enorm: cu cât suni mai repede banca pentru a bloca temporar cardul, cu atât scade fereastra de timp în care infractorii pot folosi datele furate printr-un SMS taxă parcare. Majoritatea aplicațiilor bancare din România au acum un buton dedicat de blocare instantă a cardului, exact pentru astfel de situații.

Întrebări frecvente despre SMS taxă parcare

Pot plăti parcarea și prin SMS, în siguranță? Da, dar doar folosind numărul scurt oficial al operatorului local de parcare, afișat pe automatele fizice sau pe site-ul primăriei – niciodată printr-un link primit dintr-un mesaj neașteptat.

Ce fac dacă am scanat deja un cod QR fals? Blochează imediat cardul prin aplicația băncii, schimbă parolele conturilor unde ai folosit aceleași date, și raportează incidentul la 1911.

De ce insistă mesajul pe o sumă mică, gen 200 de lei? Sume mici trec mai ușor neobservate pe extrasul de cont, iar victima e mai puțin motivată să sesizeze imediat banca decât în cazul unei sume mari.

Pentru mai multe detalii despre acest tip de fraudă, poți consulta alertele publicate de DNSC pe site-ul oficial. Vezi și celelalte știri din domeniul tehnologiei de pe site.